Dom Przyjęć – "u Machy" – Mysłowice | O Nas
4527
page,page-id-4527,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

O Nas

Dom Przyjęć „u Machy”

Szukasz miejsca na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia? Chcesz na długo zapamiętać swoje wesele? Cenisz miłą atmosferę i dobre jedzenie? Potrzebujesz cateringu? Jesteśmy właśnie dla Ciebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zorganizujemy dla Ciebie każdy rodzaj przyjęcia. Od spotkań w gronie rodziny do hucznych wesel. Zadbamy o niezwykłą atmosferę i wspaniałe jedzenie.
Dom Przyjęć “U MACHY” to miejsce, którym zorganizujecie Państwo każdą uroczystość. Od spotkań w gronie rodziny do hucznych wesel. Od 20 lat dbamy o niezwykłą atmosferę i wspaniałe jedzenie. Każde przyjęcie – czy to weselne czy jubileuszowe traktujemy wyjątkowo poważnie. Przygotowania do każdej uroczystości, bez względu na ilość gości to dla nas wyzwanie. Priorytetowo traktujemy podpowiedzi i sugestie naszych klientów, ponieważ cenimy sobie Państwa zdanie i chcemy, aby czas spędzony u nas był niezapomniany. Codziennie pracujemy nad tym, by nasza oferta była jednocześnie niepowtarzalna i tradycyjna.
Dysponujemy klimatyzowaną, przestronną, nie dzieloną salą, w której może swobodnie bawić się nawet 120 osób! Nasza sala została tak przygotowana by zaspokoić nawet najbardziej szalone życzenia gości, wyposażona jest w parkiet do tańczenia, jak również scenę przeznaczoną specjalnie dla zespołu muzycznego bądź zaproszonego didżeja. Zorganizujemy zarówno przyjęcie weselne, jubileusz Państwa firmy, urodziny, komunie, styoy, rocznice, bal sylwestrowy lub karnawałowy i wiele wiele innych.
Skontaktuj się z Nami!

Poznaj nasze potrawy